Top
КОЛОДКА

Колодка – це основна технологічна оснастка, на якій формується взуття. Вона є одним з найважливіших елементів при виробництві товару. Залежно від необхідного фасону, повноти, розміру і висоти каблука буде змінюватися і форма колодки. Чим правильніше і точніше буде створена ця заготовка, тим якісніше вийде взуття. Таким чином, колодка має важливе значення, як для створення комфортного взуття, так і для правильного виконання технологічного процесу його виготовлення.

Наше обладнання – єдине на теренах України, що дозволяє створювати ідеальний копір із материнської взірцевої колодки будь-якої складності. Використання новітнього лазерного сканера дозволило мінімізувати вплив так званого «людського фактору». Під час виробництва колодок безпомилково відтворюється анатомічна будова стопи, що є надзвичайно важливим при виробництві взуття. Повністю автоматизоване виробництво забезпечує досконалість усіх вимірів та неперевершеність форм. У результаті отримуємо колодку будь-якої складності у форматі 3D.

Колодки SLP виготовлені за допомогою сучасних технологій, що застосовуються на нашому підприємстві. Вони включають в себе електронне сканування зразка, створення цифрової моделі, комп’ютерне моделювання та подальше виготовлення на копіювально-фрезерному обладнанні, що забезпечує високу точність лінійних і об’ємних параметрів. 

Завдяки багаторічному досвіду наших модельєрів в комбінації із загальним CAD-CAM-процесом, ми виготовляємо колодки для всіх типів взуття, які відповідатимуть майбутнім тенденціям, з відмінно підігнаним кроєм і найвищої якості. Безперервний технологічний CAD-CAM-процес гарантує ідеальну відповідність колодок, підошв і форм. 

Найбільшою перевагою цифрової моделі є здатність зберігати максимально точні параметри колодки, а також її копіювання необхідну кількість раз.

Всі взуттєві колодки компанії “Lviv-Plast” міцні, відрізняються високою точністю, і надзвичайно високою зносостійкістю.