Top
КАБЛУК

Деталь взуття у вигляді вертикальної підставки, що закріплюється  на нижній поверхні підошви і підносить п’яту вище  за рівень носка.

Секрет успіху

Зрозумілий всім і не потребує жодних пояснень. Таке взуття завжди прикрашає жінку, робить її образ більш елегантним та цікавим.

Ще недавно середні і високі підбори для жіночого взуття виготовляли з деревини. Зараз широко застосовується ABS-пластик. Полімери для пластмасових каблуків повинні добре чинити опір багаторазовим ударним навантаженням, володіти високими показниками питомої ударної в’язкості, меж міцності при стисненні і вигині, твердості, низькою щільністю і малою посадкою.

Ми виготовляємо каблуки методом лиття на високопродуктивних термопластавтоматах.  У нашому асортименті ви знайдете для себе безліч різновидів каблуків: низькі та високі, широкі, об’ємні  або тонкі, одноколірні, різнобарвні або ж прозорі.

Для кожної моделі характерні стійка посадка і надійні, перевірені матеріали, а основою є спеціальний міцний пластик (ABS) з хорошими показниками зносостійкості і адгезії до склеюваних матеріалів.