Top

Студія моделювання


Ми – молода, динамічна і креативна команда. Наш досвід і надійність – факт, підтверджений часом і вдячними клієнтами. 

Завдяки величезному досвіду,  ми не лише виготовляємо комплектуюче для взуття, але й маємо власну студію моделювання, яка в змозі запропонувати своїм клієнтам всі необхідні послуги, щоб допомогти їм у створенні власного бренду.

Студія моделювання «Львів-Пласт» – це колектив фахівців, які займаються повною апробацією від розробки колодки до готового виробу взуття. У своїй роботі ми використовуємо лише новітні технології.

Весь процес виготовлення будь-якого взуття починається насамперед з розробки комплектуючих деталей. Спочатку кінцевий варіант кожного ескізу необхідно розкласти на окремі деталі. Їх малюють на цупкому картоні і вирізають по контуру. Робота дуже кропітка, адже від правильності створення таких лекал залежить, чи вийде в подальшому саме та конкретна пара, яку намалював дизайнер.

Далі всі шматочки проклеюються, а пізніше – прошиваються міцними нитками. У результаті виходить цілісна заготовка, яка потроху набуває обрисів готового взуття.

Після прошивки заготовку відправляють на колодку. Немає значення, чи будуть це жіночі туфлі на шпильці, чоловічі мокасини або черевики, у будь-якому випадку цей етап дуже важливий, тому що дозволяє отримати в  подальшому прилягання взуття до ніг і комфорт при носінні.

На етапі «натяжки на колодку» шматок звичайного матеріалу ніби оживає, перетворюючись у практично готовий товар. А далі, справа за малим – підклеюється шар міцного картону з фіброю для додаткового утеплення і захисту від вологи. Зверху під гарячим пресом приклеюється підошва – так її точно не відірвати.

 На завершальному етапі кожна пара підлягає тестуванню (примірка, ретельний огляд, перевірка на міцність всіх швів та відповідність розміру).

Використовуючи новітнє програмне забезпечення та обладнання, наші модельєри здатні в короткі терміни спроєктувати  як індивідуальні замовлення, так і комплексно розробити масштабні взуттєві лінії.

Ми прагнемо бути кращими для наших клієнтів, тому поєднуємо передові технології моделювання з останніми модними тенденціями у нашій студії.