Top

Устілка  це основний елемент до якого кріпляться усі деталі верху взуття, а також жіночі підбори.  Вона є одним із найважливіших елементів для виготовлення зручного взуття. Взуттєві устілки бувають різні і для того, щоб підібрати найбільш комфортний вид, необхідно розуміти їхню різницю, особливості та найкраще застосування.

Досконалість має бути не лише зовні, а й всередині, тому важливі усі компоненти: підошва, колодка, устілка.

Адже, завдяки устілці відчувається легкість чи твердість при ходьбі, проте, якщо вона неякісно зроблена – ніжки будуть швидко втомлюватись та навіть боліти. У нашому виробництві, створюють устілку з строгим дотриманням усіх необхідних норм та технічних умов.

Процес виготовлення відбувається у декілька етапів, як вручну так і за допомогою новітнього обладнання, під пильним наглядом працівників.
Наша устілка створюється лише з високоякісних та сучасних матеріалів, що безумовно впливає на кінцевий продукт.

Ми виготовляємо устілки відповідно до потреб та вподобань наших клієнтів.
Це може бути устілка із натуральної шкіри, шкіркартону або картону, а також їх поєднання з м’якими матеріалами, такими як латекс, поролон та інше.

Якісна устілка – це не лише якісні матеріали, а й робота наших кваліфікованих працівників, які створюють справді конкурентоспроможний товар, аналогів якому немає в Україні.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що усі їхні побажання чи пропозиції завжди будуть почутими та врахованими.